Til hovedinnhold
Støtt nå

Kontakt oss

Administrasjonen

DSC08525
Seksjonsleder

Jonas Vikran Hagen

952 65 727 // jonasv@npaid.org

DSC08512
Rådgiver

Ronny Frantzen

407 22 237 // ronnyf@npaid.org
Spør meg om: Nødnett og oppstartspakker for lokallag
Kontaktperson for politidistriktene:
Sør-Øst, Møre og Romsdal, Vest

DSC08524
Rådgiver

Runi Putten

908 54 720 // runip@npaid.org
Spør meg om: Kurs og utdanning i Norsk Folkehjelp, instruktørportalen

DSC08494
Rådgiver

Espen Brekke

971 70 468 // espenb@npaid.org
Spør meg om: Norsk Folkehjelps nettbutikk, profiltøy og uniform
Kontaktperson for politidistriktene og Sanitetsungdom i: Sør-Vest og Agder

Espen Bruun - OBS! I permisjon
Rådgiver for Sanitetsungdom

Espen Bruun

995 10 666 // espen.bruun@npaid.org
Spør meg om: Sanitetsungdom
Kontaktperson for: Alle sanitetsungdomslag unntatt Sør-Vest og Agder

DSC08466
Rådgiver

Ivar Windju

400 20 726 // ivar.windju@npaid.org
Spør meg om: Redningstjeneste, droner og aksjonsstøtteverktøy
Kontaktperson for politidistrikene: Trøndelag, Innlandet, Øst, Oslo

Vegard
Rådgiver

Vegard Standahl Olsen

992 42 951 // vegardo@npaid.org
Spør meg om: Snøskred og vinterberedskap
Kontaktperson for politidistriktene:
Finnmark, Troms, Nordland

DSC08487
Rådgiver helseberedskap

Andreas Nårstad

415 21 199 // AndNar520@npaid.org
Spør meg om: Helseberedskap

DSC08475
Fagutvikler

Ola Lislien

932 98 996 // OlaLis490@npaid.org
Spør meg om: Akutthjelperprosjektet og fagprosjekter

DSC08502
Rådgiver for e-læring

Aisha Chaudhry

910 00 321 // AisCha189@npaid.org
Spør meg om:
E-læring og pedagogikk

DSC08565
Kommunikasjonsrådgiver

Ida Kroksæter

456 14 852 // idakr@npaid.org
Spør meg om: Kommunikasjon

Sentralt Sanitetsutvalg

Sentralt Sanitetsutvalg er valgt av landsmøtet og har det faglige og operative ansvaret for all virksomhet innen førstehjelp og redningstjeneste.

Vegard Lindbak
Leder (i permisjon ut 2022)

Vegard Eidissen Lindbæk

Kontakt meg på: SentraltSanitetsutvalgL@folkehjelp.no

Monica
Fungerende leder

Monica Nervik

Kontakt meg på: ssu.1nestleder@npaid.org

Peter
Andre nestleder

Peter Harholt

Kontakt meg på: peterharholt@gmail.com

Roger
Nasjonal beredskapsansvarlig

Roger Bjerknes

Kontakt meg på: robjerkn@online.no

OK6 A7284 nett
Leder av Sentralt Ungdomsutvalg Sanitet

Berk Bitmez

Kontakt meg på: sus.leder@folkehjelp.no