Til hovedinnhold
Støtt nå

Kontakt oss

Administrasjonen

Erlend
Nestleder i organisasjonsavdelingen

Erlend Aarsæther

934 59 282 // erlenda@npaid.org
Spør meg om: Redningstjeneste

Ronny
Rådgiver

Ronny Frantzen

407 22 237 // ronnyf@npaid.org
Spør meg om: Nødnett, oppstartspakker for lokallag
Kontaktperson for politidistriktene:
Sør-Øst, Møre og Romsdal, Vest

Runi
Rådgiver

Runi Putten

908 54 720 // runip@npaid.org
Spør meg om: Kurs og utdanning i Norsk Folkehjelp, instruktørportalen

Jonas
Rådgiver

Jonas Vikran Hagen

952 65 727 // jonasv@npaid.org
Spør meg om: Førstehjelp og akutthjelperprosjektet

Espen Brekke
Rådgiver

Espen Brekke

971 70 468 // espenb@npaid.org
Spør meg om: Norsk Folkehjelps nettbutikk, profiltøy og uniform
Kontaktperson for politidistriktene og Sanitetsungdom i: Sør-Vest og Agder

Espen Bruun
Rådgiver for Sanitetsungdom

Espen Bruun

995 10 666 // espen.bruun@npaid.org
Spør meg om: Sanitetsungdom
Kontaktperson for: Alle sanitetsungdomslag unntatt Sør-Vest og Agder

Ivar
Rådgiver

Ivar Windju

400 20 726 // ivar.windju@npaid.org
Spør meg om: Redningstjeneste
Kontaktperson for politidistrikene: Trøndelag, Innlandet, Øst, Oslo

Vegard
Rådgiver

Vegard Standahl Olsen

992 42 951 // vegardo@npaid.org
Spør meg om: Snøskred og vinterberedskap
Kontaktperson for politidistriktene:
Finnmark, Troms, Nordland

Magne bondkall til nett
Fagutvikler

Magne Bondkall

411 74 645 // MagBon872@npaid.org
Spør meg om:
Redningstjeneste og fagprosjekter

Ida
Kommunikasjonsrådgiver

Ida Kroksæter

456 14 852 // idakr@npaid.org
Spør meg om: Kommunikasjon

Sentralt Sanitetsutvalg

Sentralt Sanitetsutvalg er valgt av landsmøtet og har det faglige og operative ansvaret for all virksomhet innen førstehjelp og redningstjeneste.

Vegard Lindbak
Leder

Vegard Eidissen Lindbæk

Kontakt meg på: SentraltSanitetsutvalgL@folkehjelp.no

Monica
Første nestleder

Monica Nervik

Kontakt meg på:

Peter
Andre nestleder

Peter Harholt

Kontakt meg på: peterharholt@gmail.com

Roger
Nasjonal beredskapsansvarlig

Roger Bjerknes

Kontakt meg på: robjerkn@online.no

Tea
Leder av Sentralt Ungdomsutvalg Sanitet

Tea Næss

Kontakt meg på: sus.leder@folkehjelp.no